En ucuz beyaz eşya nasıl bulunur?

Türkiye’de hayat pahalılığı, birçok insan için ciddi bir sorun olarak karşımıza çıkıyor son yıllarda. Gıda, enerji, konut derken birçok temel ihtiyacın fiyatları yükselyor, aynı zamanda işsizlik vd parametreler de hem ülkemizde hem dünyada negatif yönde değişebiliyor. Bu durum hepimizin rahatlıkla fark edeceği gibi, insanların gelecekleri hakkında endişelenmelerine ve bütçelerini daha sıkı bir şekilde yönetmelerine neden oluyor.

Türkiye’de evlenmek ise, gerçekten büyük bir bütçe gerektiriyor. Özellikle mobilya ve beyaz eşya gibi ev ihtiyaçları çok pahalı. Örneğin, bir yatak odası için gereken mobilyaları satın almak için ortalama 30.000 TL gerekebilir. Aynı şekilde, bir mutfak için gereken beyaz eşyalar da çok pahalıdır. Örneğin orta halli bir buzdolabı satın almak için 10.000-11.000 TL gerekiyor.

Bu pahalılık, genç çiftler için büyük bir yük. İlber Ortaylı’nın dediği gibi “Evlenip mobilyacı gezeceğinize dünyayı gezin” de demiyoruz ama pahalılığı da es geçemeyiz. Özellikle yeni evlenecek çiftlerin bütçelerini sıkıca yönetmeleri gerekir.

Bu pahalılıkta en ucuz beyaz eşya nereden bulurum diye tüm çiftler araştırıyordur. İşte bu yazımız tam da bu konu ile ilgili. Özellikle istanbulda yaşayanlar için büyük bir firsat olan bu mekan hem kaliteli hem ucuz ürünlerin bulunma noktası. Ümraniyedeki EFS elektronik adlı mağaza teşhir veya küçük kozmetik kusurlardan dolayı iade edilmiş beyaz eşyaları %30-35 lik bir indirimle sizlerle buluşturuyor. Üstelik 1 yıl da kendi garantisini sunuyor.

Herhangi bir beyaz eşya ihtiyacınız varsa EFS ye gitmeden son kararı vermeyin. İnstagramları da mevcut bakmanızı tavsiye ederim.

Bir sonraki incelememize kadar hoşçakalın.

Comments

One response to “En ucuz beyaz eşya nasıl bulunur?”

  1. --- Avatar

    dediğniz efs sakaryaya gönderiyormu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *