En ucuz Xiaomi Robot Süpürge nasıl bulunur?

Merhaba,

Bu yazımızda en ucuz ve en kaliteli Xiaomi robot süpürge nasıl bulunur, hangi özellikler ön plandadır ve nasıl karşılaştırmalısınız konusuna değineceğiz.

Öncelikle şunu söylemek gerekir ki, robot süpürge pazarı çok geniş olduğu için, en iyi robot süpürge modelini belirlemek için hangi senaryolarda kullanacağınızı tam olarak belirlemiş olmalısınız. Örneğin, evinizin büyüklüğü, evdeki halı veya kilimlerin varlığı, evdeki evcil hayvanların sayısı gibi faktörler seçiminizi direkt etkileyecektir. Ayrıca, bütçeniz ve beklentileriniz de önemli. Örneğin, bir süpürge için yüksek bir bütçe ile, özellikleri ve performansı en yüksek olan modelleri alabilirsiniz. Eğer daha düşük bir bütçe ile almak istiyorsanız, daha az özellikli ama yine de iyi performans sergileyen modelleri tercih edebilirsiniz.

Konuyu çok dağıtmadan isterseniz başlayalım. Xiaomi markası şu anda piyasada birkaç farklı robot süpürge modeli satmakta. Bunlar Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Mijia 1S Robot Vacuum, Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P, Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop, Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential ,Xiaomi MiJia 1T, Xiaomi Mi Robot Vacuum 2C, Xiaomi Mijia Dust Collecting Sweeping Robot, Xiaomi MiJia Ultra Slim, Xiaomi Mijia Vacuum-Mop 2Pro, Xiaomi Mijia Self-Cleaning Sweeping Mopping Robot MJSTP, Xiaomi Mijia Self-Cleaning Robot Vacuum-Mop Pro, Xiaomi Mijia Anti-winding Sweeping Robot ve Xiaomi Mijia Robot Vacuum Cleaner Vacuum-Mop 3C modelleri. Bu modeller farklı özellikler barındırmakta olup detayları aşağıda verdiğimiz şekilde bulabilirsiniz.

Bütün hepsinin detaylarını vermek mantıklı olmadığı için çeşitli özelliklerde lider olanları verelim:

 • Pil ömrü anlamında lider 180 dk ile Xiaomi Mijia 1T
 • Emiş gücü amnlamında lider 8 PA ile Mijia Anti-winding Sweeping Robot
 • Toz kutusu büyüklüğü anlamında lider 600 ml ile Mijia 1C ve Mijia Robot Vacuum Cleaner Vacuum-Mop 3C
 • Su tankı anlamında lider 260ml ile Mijia Vacuum Mop 2Pro
 • Robot inceliği anlamında lider 5.5 cm ile Mijia ultra silim
 • Temizlik yüzey büyüklüğü anlamında lider 250 metrekare ile Mijia 1S

Şimdi bu modellerden herhangi birini almak istediğinizde en ucuzunu nasıl bulursunuz ona değinebiliriz. Türkiyede yaşayan bir kişi için bu modelleri şu an en ucuza sahip olabileceğiniz yer ebay avrupa.

Ebay avrupa sitelerinde Xiaomi Mi Robot Vacuum modeli (1’st Gen) kullanılmış şekilde 75€ ya kolaylıkla bulunabiliyor (ebay.de , ebay.fr gibi ebay in avrupadaki ülkeye özel sitelerini deneyin). Türkiyeye 21€ ya kargo ücreti mevcut. Ayrıca 150€ ya kadar olan alışverişlerde %18 lik vergi mevcut. Yani tüm masraflar ile 114€ ya 349$ lık bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Bir sonraki incelememize kadar hoşçakalın.

Comments

One response to “En ucuz Xiaomi Robot Süpürge nasıl bulunur?”

 1. hande Avatar
  hande

  EBAY AVRUPA site ne demek tam link söylermisinizl ütfen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *