En ucuz iPhone 11 nasıl bulunur?

Hepimizin bildiği gibi Türkiye’de Apple telefonları genellikle yüksek fiyat etiketine rağmen popülerdir. Özellikle iPhone modelleri, kullanıcılar tarafından premium kalite ve güncel teknolojiler sunması nedeniyle tercih ediliyor. Bu nedenle, Türkiye’de Apple telefonlarının satışları genellikle diğer akıllı telefon markalarına göre daha yüksek.

iPhone 11 ise , Apple tarafından 2019 yılında piyasaya sürülen tam bir fiyat performans akıllı telefonu. Özellikleri arasında 6.1 inçlik Retina IPS LCD ekran, A13 Bionic işlemci, 12 MP arka kamera ve 12 MP TrueDepth ön kamera, Face ID yüz tanıma teknolojisi, iOS 13 işletim sistemi var ve 64 GB, 128 GB veya 256 GB dahili depolama seçenekleri bulunur. Ayrıca suya ve toza dayanıklı. Bu sebeple de kardeşleri arasında seçimde bir hayli öne çıkıyor.

iPhone 11 şu an Türkiyede 128GB lık modeli 18.999 TL ye satışta. Fakat biraz kozmetikten ödün verirseniz 3000 tl gibi bir tasarrufla bu modele sahip olabilirsiniz.

Bunun için öncelikle İstanbul Sirkecide bulunan Doğubank iş hanına gitmeniz gerekiyor. Tabi burada herhangi bir dükkana girip telefonu almayacaksınız. Burada satıcılardan teşhir telefon satıp satmadıklarını sorup, teşhirler için fiyat alacaksınız. O fiyat üzerinden pazarlık da yaparsanız ne âlâ. Zincir teknoloji marketler de teşhir ürün satışı yapmakta fakat bu sizin talebinizle değil ancak marketin belirli periyotlardaki elden çıkarması ile olabilmekte.

Bu şekilde ekranında belki çizik bile olmayan bir iPhone 11 i 3000 TL daha ucuza almanız kuvvetle muhtemel. Unutmadan: Böyle bir cihaz aldığınızda garantisi siz aldığınız gün başlıyor, daha önce değil.

Bir sonraki incelememize kadar hoşçakalın.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *